اعتماد شما ، سرمایه ما

محل لوگو

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک رشدصددرصدتضمینی


                                   
             بلند قد و جذاب شوید
 
بنام خداوند بخشنده و مهربان

 
سلام  در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. احتمالاً تا به حال در مورد این روش شنیده‌اید و سایت‌های اجتماعی و تبلیغات را مشاهده کرده‌اید. در این پست در مورد اصول اولیه و هر آنچه برای از این طریق لازم است خواهیم خواند.

این متد اوریجینال و متدی جهانی است  و قیمت این محصول تقریبا ۱۵۹ هزار تومان است اما شما با پرداخت 28 هزار تومان نسخه ی اصلی + نسخه ترجمه شده فارسی + راهنمای فارسی را دریافت می کنید.

با این وجود، شما با پیروی از راهکارهایی که در این مجموعه پست‌ها در اختیار شما قرار می‌دهیم از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه خواهید شد و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما در صورتی که فکر می‌کنید این روش برای شما مناسب نیست، کاملاً آزاد هستید تا همین الان از خواندن مطلب حاضر دست بردارید. ولی اگر به دنبال یک افزایش قد بدون استرس هستید که به زیبایی و اعتماد به نفس شما بیفزاید، به خواندن ادامه دهد.

برای شروع بهتر است با اصول ابتدایی بیشتر آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن بدست آورید. پس در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که افزایش قد با متدگروتالر داینامیک چیست و چه کاری انجام می‌دهد.

تضمین

همه ما میدانیم بلند قد بودن یک شانس و امتیاز هست برای هر شخصی،شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به خاطر کوتاهی قد از کسی که دوستش داشتید جواب رد شنیدید(گاهی دلیل واقعی این پذیرفته نشدن برای شما مشخص نخواهد شد ولی اصولا مشخصات ظاهری و الخصوص قد یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب هست)یا شاید پیش بیاد بخاطر کوتاه قد بودن نتوانید در شغل که بهش علاقه دارید استخدام شوید،راستش جامعه ما جامعه ای که بیش از حد به تیپ و ظاهر افراد اهمیت میدهد در مورد درست یا نادرست بودنش من اینجا حرفی نمیزنم ولی فعلا اینگونه است.البته مختص ما هم نیست تو بقیه کشورهای جهان هم وضع به همین منوال هست.

اما قبل از هر چیز لازم است یک مسأله را روشن کنیم: این روشی نیست که ظرف یک هفته برای شما ۶ سانت افزایش داشته باشد. درست شما باید تلاش کنید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید. بنابراین اگر تصور می‌کردید که به چیزی برخورده‌اید که می‌تواند یک شبه شما را قد بلند کند ، قضیه را اشتباه متوجه شده‌اید!

با این وجود، شما با پیروی از راهکارهایی که در این مجموعه در اختیار شما قرار می‌دهیم از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه خواهید شد و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما در صورتی که فکر می‌کنید این روش برای شما مناسب نیست، کاملاً آزاد هستید تا همین الان از خواندن مطلب حاضر دست بردارید. ولی اگر به دنبال یک افزایش قد بدون استرس هستید که به زیبایی و اعتماد به نفس شما بیفزاید، به خواندن ادامه دهد.

برای شروع بهتر است با اصول ابتدایی بیشتر آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن بدست آورید. پس در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که افزایش قد با متدگروتالر داینامیک چیست و چه کاری انجام می‌دهد.

 
نگاهی به این آمار جهانی کنید:
 
_بر اساس مطالعات انجام شده هر اینچ (هر اینچ برابر با دو ونیم سانت است)اضافه قد نتایج زیر را در بر خواهد داشت
 
_افزایش درآمد سالانه به میزان ۵٠٠دلار
 
_افزایش بلندی قد توجه بیشتری را(بیش از سایرین)به خود جلب می کند
 
_تنها ٣درصد از زنان با مردان کوتاه قدتر از خود ازدواج می کنند و همچنین مردان تمایل بیشتری به زنان بلند قامت تر دارند
 
_در هنگام استخدام معمولا افراد بلند قامتر ٧۵% شانس بیشتری خواهند داشت
 
_صاحبان مشاغل رده بالا(مدیران و...)معمولا بلند قدتر از متوسط جامعه هستند
 
_قد بلندتر باعث اعتماد بنفس بیشتر است
 
اگر امروز اقدام نکنید خود را از مزایای و منافع قد بلند بودن محروم خواهید کرد و یک امتیاز بزرگ در زندگی را از دست خواهید داد.
 
 
مزایای افزایش قد
 
این به اثبات رسیده است که 90 درصد زنان تمایلی به مردان کوتاه قامت ندارند،همچنان که مردان نیز تمایلی به زنان کوتاه قد ندارند و آنها را جذاب نمیدانند.
 
افزایش قد
 
 
 انجام حرکات کششی

افزایش میزان قد با انجام حرکات کششی امکان پذیر است. انجام چنین حرکاتی در قالب 3 مرحله کاملا مجزا به شرح ذیل به افزایش قد در افراد منجر می گردد:

مرحله نخست:رشد ماهیچه های های خلقی

مرحله دوم: راستی(عدم خمودگی) وعدم تراکم ستون مهره ها(ستون فقرات)

مرحله سوم:ضخیم تر شدن و ترمیم پیش رونده دیسک های ستون فقرات

با انجام حرکات کششی میتوان تا 3 اینچ(7.5 سانتیمتر) قد بلندتر شد. در حالی که هدف اصلی عمده حرکات بر ستون فقرات معطوف است، محققین بر این باورند که با ترکیبی ازحرکات سبک یوگا و انجام چنین حرکاتی ، ماهیچه ها هماهنگی یافته ، تقویت شده، رشد و توسعه می یابند
 
افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک چیست؟
 
دکتر فلیپ میلر محقق سلامت،متخصص درمانهای طبیعی و فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب.او روشی را ابداع کرده است که بدون دارو وجراحی افزایش قد در سنین بزرگسالی را ممکن کرده است و همچنین این روش به کودکان و نوجوانان کمک میکند برای رشد و افزایش قد بیشتر
 
 
روش گرو تالر چگونه موجب افزایش قد میشود؟
 
ستون فقرات در حدود ٣۵% از قد ما را تشکیل می دهد این به این معنی است که رفع مشکلات وضعیتی ستون فقرات می تواند به افزایش قابل توجهی در قد ۵ تا ١٢ سانتیمتر داشته باشد.دیسک های غضروفی در میان ٢۴ مهره قرار گرفته و به محافظت ستون فقرات از ضربات و شوک های وارده مبادرت می نمایند.ضخامت دیسک ها در ارتباط مستقیم با درازی ستون فقرات قرار داشته و تاثیر مستقیم بر افزایش طول ستون فقرات دارد بالغ بر ٢۵ دیسک به طور کلی در میزان بلندی یا کوتاهی قد افراد موثر می باشند.از آنجایی که دیسک های مذکور به صورت بافت های غضروفی غیر متصل می باشند.از این روی آنها تحت تحریکات هورمون رشد،به طور دایم رشد می یابند.به طور کلی می توان گفت که با ضخیم تر شدن دیسک ها،طول ستون فقرات افزایش یافته و قد فرد بلند می گردد.به عنوان مثال اگر چنانچه هر دیسک تنها به میزان ٠/٢۵ سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما معادل ۶/٢۵سانتیمتر افزایش می یابد.
 
 
این روش چگونه موجب افزایش طول سایر استخوانها میشود؟
 
١)هرگاه استخوانی تحت کشیدگی قرار گرفته و فرد از تغذیه مناسب برخوردار گردد فرایند تبدیل diaphysis به epiphsis رخ می دهد
 
 
٢)غضروف در میان هر یک از استخوانهای بدن هر فرد قرار می گیرد.برخی از استخوانهای بدن انسان از استخوان با قاعده و برخی نیز از غضروف ساخته می شوند.افزایش قد انسان تا حدود زیادی به افزایش درازی غضروف بستگی دارد.انجام روزانه حرکات کششی مخصوص گرو تالر داینامیک به طور ویژه ای به افزایش مقاومت غضروف و تعدیل حرکات بدن و دستیابی به رشد اساسی استخوانها و افزایش متفاوت آنها منتهی می گردد.
 
با ترکیبی از حرکات یوگا و کششی،ماهیچه ها هماهنگی یافته،تقویت شده،رشد و توسعه می یابند که این خود به حفاظت از ستون فقرات و افزایش قد منجر می گردد.در حالی که ماهیچه ها به نحوی شایسته رشد یافته ستون فقرات شروع به رشد کرده و به علت عدم تراکم ستون فقرات امتداد می یابد.سپس با انجام صحیح و تکمیل حرکات،دیسک های ستون فقرات و همچنین غضروف که بازوها و پاها و ستون فقرات را در بر دارد به تدریج ضخیم تر می گردند تا این که قد بلندتر و متناسب تر گردد با نجام چنین حرکاتی از اثرات سودمندی نظیر افزایش قد تا ١٢ سانتیمتر برخوردار خواهید گردید.
 
خبر خوب برای شما!!
 
شما نیز می توانید با این راه حل علمی اثبات شده قد خود را افزایش دهید.مطلقا هیچ محصول طبیعی یا دارویی در خارج وجود ندارد که در سن بزرگسالی باعث رشد مجدد استخوانها شود و هر آنچه که شما از طریق پیام های تبلیغاتی می خوانید یا مشاهده می کنید در این رابطه صرفا یک تبلیغ است و هیچگونه اثری در افزایش قد نخواهد داشت.
 
 
 
برنامه شامل چه چیزی است؟
  
تغذیه درمانی برای افزایش قد کودکان و بزرگسالان
 
حرکات کششی خاص برای افزایش قد
 
آموزش از بین بردن کیفوز(گودی کمر)و لودروز،اسکوکیوز که با اصلاح اینها تا ده سانتیمتر بر قد افزوده میشود.توجه نمایید که بیش از ٩٠%افراد به دلیل طرز نشستن و ایستادن و خوابیدن غلط دچار
 
خمیدگی پشت (کیفوز)و خمیدگی شانه هستند
 
شرح کامل تمام متدهای افزایش قد
 
این روش برای تمامی سنین از ١٠ تا ۴٠ سال قابل اجراست
برخی از نظرات استفاده کنندگان خارجی
 
گزارشی خارجی مستند از افرادی که بر اساس توصیه ھا و تمرینات ورزشی گرو تالر داینامیک عمل کردن
 
من با کمک برنامه ورزشی این متد ، 7 سانتی متر بلندتر شدم . تمام دوستانم می خواھند راز آن را
بدانند . احساس بسیار خوبی دارم . بسیار متشکرم .
جی . ساین / از واشنگتن
 
برای انواع روش ھای افزایش قد که از طریق اینترنت قابل دسترسی بودند ، صدھا دلار ھزینه کردم .
برنامه پیشنھادی این متد تنھا مورد تخصصی بود که با آن برخورد کردم . لازم است که ھر پدر و مادری
آن را برای آینده فرزندش تھیه کند .
ھری ی . / از کانادا
 
باورش برایم مشکل است تنھا 90 روز است که تمرینات این متد را شروع کرده ام و حدود 4 سانتی متر
بلندتر شده ام ، ھرچند که 37 ساله ھستم .
آنیتا جی . / از انگلیس
 
4 سال بود که قدم بلند نمی شد ، تا اینکه تمرینات این متد را انجام دادم .
پی . سینگ / از انگلیس
 
نتایجی که از آن دیدم شگفت آورند ، من بسکتبال بازی می کنم و بالاخره با تمرینات این متد می توانستم توپ را به درون تور بیندازم .
ا . پال / از میشیگان
این برنامه ورزشی ، ساده ، کامل و بسیار مناسب است . با عمل به توصیه ھا و انجام تمریناتش ، قد
بلندتر می شود .
ای . الکوت / از کویت
 
 
نامزدم از من بلند قدتر است . به ھمین خاطر ھمیشه در کنارش احساس ناخوشایندی داشتم . پس از
اتمام دوره تمرینات افزایش قد این متد ، بلندتر از او شدم و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم
ن . گیل / از کانادا
 
به طور اتفاقی ، یکی از دوستان قدیمی ام را پس از 2-3 سال دیدم او حدود 8 سانت بلندتر از من شده
بود و این موضوع مرا بسیار متعجب کرد . زیرا پیش از این ھم قد بودیم و او در حال حاضر 27 سال دارد .
اما بالاخره اعتراف کرد که تمرینات این متد را انجام داده است .
اس . ونگ / از کالیفرنیا
 
 
 
سوالات رایج در مورد پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک
 
سوال:با بسته شدن صفحات رشد قد دیگر رشد نمیکند شما چطور مدعی هستید با متد گرو تالر داینامیک رشد قد بعد از بسته شدن صفحات رشد امکانپذیر است؟
جواب:بله این درست است که با بسته شدن صفحات رشد افزایش قد هم متوقف میشود،ولی روش گرو تالر داینامیک هیچ ربطی به صفحات رشد ندارد در حقیقت این روش با اصلاح مشکلات وضعیتی ستون فقرات و همچنین ضخیم تر کردن دیسک های میان مهره ای و تاثیر بر روی غضروفهای میان استخوانهای تمام نقاط بدن باعث افزایش قد می شود.
 
سوال:این متد برای چه سنی مناسب است؟
جواب:این روش برای تمام کسانی که در محدوده سنی ١٠تا ۴٠سال هستند موثر است.
 
سوال:آیا تضمینی وجود دارد،اگر جواب نگرفتیم چه؟
جواب:١٠٠% تضمین برگشت پول به شما در صورت عدم نتیجه در مدت ۶٠ روز
 
سوال:مدت تمرینات برنامه چند روز در هفته و چند ساعت در روز است؟
جواب:تمرینات هر روز به استثنا جمعه ها انجام میشود و معمولا یک ساعت طول می کشد.
 
سوال:متد شما شامل چه چیزی هست؟
جواب:برنامه تغذیه
حرکات و تمرینات منحصر به فرد ورزشی و یوگا
 
سوال:آیا این روش دایمی هست یا بعد مدتی به حالت اولیه برمیگردیم؟
جواب:دایمی است،بشرط آنکه شخص زندگی سالمی را دنبال کند و مرتب ورزش کند
 
سوال:آیا رشد در استخوانها صورت میگرد یا فقط با اصلاح ستون فقرات باعث افزایش قد میشود؟
جواب:همان گونه که توضیح داده شده حرکات با تاثیر بر روی غضروفهای بین استخوانی باعث افزایش طول آنها میشود.
 
سوال:آیا ویدیویوها و پی دی اف ها موجود در پکیج گرو تالر داینامیک در هر موبایلی یا رایانه شخصی اجرا میشود؟
جواب:بله،در تمام گوشیهای وتبلتهای هوشمند اندروید و آی او اس و کامپیوتر شخصی قابل اجرا است
 
سوال:آیا نتیجه تمرینات برای تمام سنین و افراد یکسان است؟
جواب:خیر،بستگی به سن و شرایط جسمانی فرد مورد نظر دارد مثلا در مورد یک فرد ١۵ساله شاید این نتیجه بیشتر و در فرد مسن تر تاثیر کمتر باشد
 
سوال:مصرف قرصهای آرژنین و نچرال بیوتی که این روزها در کانالهای ماهواره ای و سایتهای اینترنتی تبلیغ میشود همراه برنامه گرو تالر باعث اثر دهی بیشتر میشود؟
جواب:جواب منفی است توجه داشته باشید اینگونه قرصها هیچگونه تاثیری در افزایش قد ندارد.
 
سوال:آیا افرادی که در ایران از این متد استفاده کردن نتیجه گرفتند؟
جواب:بله ما پیام برخی از افراد که از این روش جواب مثبت گرفته اند در صفحه کانال تلگرام خود به نشانی به اشتراک گذاشته ایم
 
 
شما بعد از تهیه و انجام حرکات این پکیج افزایش قد و رسیدن به نتیجه مطلوب طی شش ماه علاوه بر افزایش قد از مزایایی زیر نیز برخوردار خواهید شد:
جذابتر شدن
اعتماد بنفس بیشتر
روابط اجتماعی موفقتر
ارتقای شغلی
جلب توجه بیشر در محافل عمومی
و دهها مزایای دیگر
پس بدون معطلی نسبت به خرید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
 
پکیج شامل محصول اورجینال و ترجمه فارسی تمرینات میباشد.
با آموزش تصویری حرکات!
بهترین تمرینات برای بلند قد شدن.. 


با تخفیف فوق العاده  ویژه از ما خرید کنید 
 .
با اعتماد بنفس راه بروید 
 
  
به مدت محدود 28 تومان!
 
بروزرسانی محصول : 14 مرداد 1399


مبلغ واقعی 140,000 تومان    80% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 28,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۴ فروردین ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 94279

دیدگاه های کاربران (46)

سید زهرا موسوی
۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۸

سلام هم آموزش ها عالیه هم پشتیبانی واقعا جامع ومطالب خوبیه ور.ش هاش عالیه

پاسخ:
سلام ممنون از شما

کامران
۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱

من این پکیجو سه روزه که خریدم خواستم بگم که تا اینجا خیلی از آموزشا راضیم و حتما بعد از نتیجه گیری میام اینجا میگم

حبیب
۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴

باعرض سلام وخسته نباشید.این تمرین های هفته ۱تا۳،تمرین ۱و۲و۳و۴و۵ بایدپاهامودراز کنم یابایدمثل عکس خم کنم وتمریناروانجام بدم.

پاسخ:
سلام ، مطابق تصویر پاهای خود را خم کنید و درجهت مشخص شده انجام بدید.

علی بهمنی
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱

سلام. من ۲۳ سالمه و قدم ۱۵۳ چطور میتونم سفارش بدم پک افزایش قد رو؟ لطفاً راهنمای کنید

حامد
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱

سلام من این آموزشو سه روزپیش خریدم اما اشتباها حذف شد میشه لطف کنید برام بفرستید

مبینا نامداری
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

سلام میشه لطف کنین چجوری خریداری کنیم وچجوری تحویل میدین باتشکر

محمود نعمتی
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸

سلام من شک دارم آخه اگر بشه من میترسم همش تبلیغات الکی باشه مثل بقیه آموزش های دیگه که سایت های دیگه میفروشند آیا واقعا تضمین میدید که این آموزش متفاوته لطفا سریع به این ایمیلم پاسخ بدید با تشکر

پاسخ
بله شدنی و واقعیه دوست عزیز

لیلا
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

اولش فکر کردم الکیه اما الان که آموزش ها را انجام می دهم حس خوبی به آدم دست میده ممنونم از شما

زینب محمدی
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹

ببخشید من حدودا دو هفته مسافرت بودم خواستم ببینم تاثیر منفی روی روند افزایش قدم نزاره؟؟؟؟

پاسخ
سلام
باید آموزش هارو مرتب و طبق برنامه انجام بدید حتی توی مسافرت ، از این به بعد تمرینارو مرتب انجام بدید.

ایمان
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴

من ماه پیش محصولتونو خریدم اولش ترسیدم اینم مثل بقیه محصولای اینترنتی باشه اما تصمیم گرفتم که این ریسکو انجام بدم تا حداقل بعد پشیمون نشم اما الان دارم تاثیرشو میبینم و خواستم ازتون تشکر کنم ممنونم

شیرین
۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷

سلام یکماه و نیمی شده که تمریناتو انجام دادم ۲ سانت بلندتر شدم ممنون

ساسان
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶

سلاماین ورزش ها به تناسب اندام هم کمک میکنه


پاسخ
بله هم تناسب اندام هم بلندقدشدن

شایان
۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸

سلام تا چند مدت باید حرکات و تکرار کرد؟


پاسخ
سلام تا وقتی ب نتیجه مطلوبتون برسین تمرینات و ادامه بدین

مهتاب
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳

سلام تمرینات و چه موقع از روز انجام بدم بهتره؟


پاسخ
سلام هر موقع از روز باشه خوبه فقط هرروز باید انجام بدین با ارامش و با حوصله برای تمریناتتون وقت بزارین

رضا
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷

سلام من 18 سالمه این پکیج روی منم اثر داره؟ میتونم بلند قد بشم؟


پاسخ
بله برای همه سنین این ورزش ها مناسبه

حجت
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۹

سلام با گوشی هم میشه از فایل استفاده کرد؟


پاسخ
بله میشه

محمدی
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸

سلام خسته نباشید بنده محصولتون رو خریداری کردم تمرینات هفته اول تا سوم روزی دو بار باید انجام بدیم یا یه بار

پاسخ
سلام روزی دو بار مطابق راهنما

کسری
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹

من همراه با انجام تمرینات کششی، بصورت جداگانه ورزش بدنسازی هم انجام میدم
تاثیر عکس نمیزارد؟

پاسخ
سلام نه مشکلی نیست

زهرا
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲

سلام. افزایش قد در سن چهل ودو سالگی امکانپذیر هست ؟

سولماز
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۳

من هزینه رو پرداخت کردم نتونستم دانلودش کنم لطفا راهنماییم کنید

پاسخ
سلام
ب ایمیلتون ارسال میشه

سنا
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۹

سلام
آیا ۴۰ سال به بالا هم جواب میده این پکیج ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین ..

پاسخ.
سلام این پکیج از 10 سال تا 40 سال جواب میده برای بالاتر از 40 روند طولانی تری رو باید ادامه بدین.

گلاره
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹

سلام خسته نباشید من میخوام این محصول رو سفارش بدم.میشه راهنمایی کنید؟

پاسخ
سلام
مبلغ رو وارد میکنید فایل برای دانلود در اختیارتون قرار میگیره

مونا
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲

سلام
من چند روزی رفته بودم مسافرت نتونستم ورزشا رو انجام بدم روی روند رشد تاثیر منفی نمیزاره؟

پاسخ
سعی کنیدتا جایی که امکان داره ورزش ها رو هر روز انجام بدین

سامان
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲

سلام این برنامه چطور باعث افزایش قد میشه؟

کامبیز
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹

سلام خسته نباشید ببخشید من پول و واریز کردم ولی نتونستم دانلود کنم میشه برام ب ایمیلم بفرستید.ممنونم


پاسخ
سلام
ب ایمیل شما ارسال خواهدشد

مهدی
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸

سلام من این آموزشو هفته پیش خریدم اما اشتباها حذف شد میشه لطف کنید برام بفرستید

پاسخ
باسلام ، کاربر گرامی
با توجه به ایمیل ثبت شده در این نظر و فروشات ما ، لینک دانلود برای شما ایمیل شد.
ممنون میشیم که بعد از گرفتن نتیجه نظر خود را اینجا ثبت کنید.
باتشکر

اصغر
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶

سلام خسته نباشیدمن 30 سالمه این برنامه واقعا رومن تاثیرداره قدم بلندترمیشه؟


پاسخ
سلام بله این متد تنها متد تضمینی و اثبات شده جهان برای برای افزایش قد میباشد

Ma
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴

سلام من دانلود كردم ولي نميتونم از حالت zip دربيارم ميشه كمكم كنيد لطفا؟
پاسخ
سلام
برای گوشی باید از نرم افزار RAR استفاده کنید و برای کامپیوتر از نرم افزار WinRar

مهسا
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸

سلام خسته نباشید این بسته روی گوشی هم میشه نصب کرد کامپیوتر ندارم؟؟

پاسخ
سلام
بله

محمد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹

ایمیل ندارم چجوری بخرم

سلام
میتونیدبسازید

حح
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲

سلام..من ی بار ازشما خریدم.....همون تمرینات بیستایی هست که ده تاش صبح و ده تاش شبه////؟؟؟؟؟

حسن ربانی
۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶

لینک برام ارسال نشده لطفا بررسی کنید


پاسخ
با سلام لطفا ایمیل درست ارسال کنید .برای شما ارسال شد ولی ایمیل شما نامعتبر است

فاطمه
۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲

سلام من همیشه ورزش میکنم و این تمرینات اولیه رو تقریبا انجام میدادم میشه از هفته ۴ شرو کنم؟؟ و قبل از شرو تمرینات نیازه بدنمون رو گرم کنیم؟؟.

پاسخ
5 دقیقه بدنتون رو گرم کنید.تقریبا انجام میدادید یا کاملش رو؟اگه کامل انجام میدادید از هفته 4 شروع کنید.

mihman
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲

سلام. بنده قصد خرید این روش را داشتم. اما در سایتهای مختلف دیگر هم عرضه شده است. سوال بنده این است در فایل زیپ که شما ارسال میفرمایید چه مواردی موجود است؟ فیلم؟ نسخه انگلیسی؟ فارسی؟ کتاب انگلیسی؟ کتاب ترجمه ؟ همه موارد؟ - ممنون از پاسخگویی کامل شما


پاسخ
سلام در فایل نسخه انگلیسی وترجمه و راهنمای استفاده از تمرینات وجود دارد

کیوان
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹

سلام من۲۳سالمه و قدم۱۸۰هست اما انعطاف پذیری خیلی ضعیفی دارم و نمیتونم اکثر حرکات کششی رو ب طور درست انجام بدم قبلا حدود دو ماه حرکات کششی رو انجام دادم اما ب نتیجه نرسیدم ایا با پکیج شما ب نتیجه میرسم ؟


پاسخ
باسلام برای نتیجه گیری باید تمرین ها رو انجام بدید کامل

sami
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵

سلام برای کسانی بدنشان انعطاف پذیری بدی دارد و نمیتواند تمرینات را درست انجام دهد جواب میدهد ؟

زهرا
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸

چرا فايل رو بازنميكنه ؟؟


پاسخ
لطفا مشخصات و ایمیل خود را ارسال کنید تا برای شما ایمیل شود

سپیده
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰

سلام ببخشید این روش فقط برای بلندترشدن بالاتنه به کار میره و ممکنه بالا تنه ما بلندتر بشه و تناسب خوبی نداشته باشیم.درسته؟؟ روی پا تاثیر گذار نیست؟

پاسخ
باسلام خیر روی تمام بدن تاثیر میزاره و از تناسب برخوردار خواهد بود

fatemeh
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶

سلام.میشه پکیج رو از طریق تلگرام بفرستین؟


پاسخ
خیر به ایمیل ارسال میشه

سارا حسینی
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۲

سلام فایل برام باز نمیشه

پاسخ
سلام لطفا مشخصات خوددر هنگام خریدرا ارسال کنیدتا بررسی شودوبه ایمیل شما ارسال شود

Pourheidari
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱

سلام.میخواستم بدونم پکیج فقط شامل ورزش وبرنامه غذایی هست یا از قدرت ذهن و تلقین هم استفاده شده و اینکه آیا ورزشا به وسیله خاصی نیاز داره ؟


پاسخ
خیر به وسیله خاصی نیاز ندارد.

مرضیه اینانلو
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳

ببخشید من پول پرداخت کردم و بعد دانلود رو زدم اما فایل باز نمیشه
من ایمیل رو موقع خرید اشتباه زدم الان چکار کنم؟

پاسخ
با سلام کاربر گرامی ایمیل درست وبرام ارسال کنید ب ایمیل تون ارسال میکنم

رضا
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳

من پرداخت کردم و از حسابم کم شد اما در تکمیل فرایند زد که ناموفق بوده پرداخت چکار باید انجام بدم

پاسخ
با سلام پرداخت ناموفق بوده و بانک موظف است طی 24 ساعت آینده ب حسابتون برگردونه .

مرتضي
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲

سلام خسته نباشيد ،چرا پرداخت ميکنم ميگه پرداخت شما از طريق بانک پارسيان ناموفقه

پاسخ
باسلام کاربرگرامی از طریق یک بانک دیگه امتحان کنید .

مرضیه علوی
۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷

سلام من قبلا این برنامه رو خریدراری کرده بودم
بعد تبلتم فلش شد برنامه پاک شد
می تونید دوباره برام بفرستید.؟!

پاسخ
لطفا تاریخ خرید خود را ارسال کنید.

ابوفاضل
۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷

سلام خسته نباشید . من عادت کردم تا ظهر میخوابم اشکال نداره ساعت ۱ظهر تمرینارو انجام بدم؟

پاسخ سلام خیر اشکالی ندارد

اعتماد شما ، سرمایه ما

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما